Top

Yüksek Basınçlı Poliüretan Makinası

Türkçe İngilizce

PM Powermek

Sektörde Daima Öncelikli Tercihiniz

PM Powermek; Makine imalatında 20 seneyi aşkın bir süredir hizmet vermiş deneyimli kadrosuyla poliüretan sektöründe kısa sürede adından söz ettiren bir kuruluştur.

Genç ve yenilikçi girişimcilerin bir araya gelerek kurmuş olduğu oluşumun amacı, ülkemizde ve dünyada üretilen diğer poliüretan makinalarından daha güvenli daha sağlam ve az enerji tüketen aynı zaman da çevre dostu makineler üretip, sektördeki kaliteyi yükselterek rekabet ortamında farkındalık yaratmaktır.

    MİSYON:

  • Poliüretan makinaları sektöründe kalite ve hassasiyete önem veren istihdam yaratıp ülke ekonomisine katkıda bulunan bir Dünya markası olmaktır.
  • VİZYON:

  • Poliüretan makina imalatında öncü firma olmayı hedefleyen, her geçen gün değişen teknolojinin şimdilik takipçisi yakın zamanda da bu teknolojiye yön veren olmaktır.
Sektörde daima
İlklere imza attık.

Mühendislik ve Teknoloji ile.

Genç ve yenilikçi girişimcilerin bir araya gelerek kurmuş olduğu oluşumun amacı;

Ülkemizde ve dünyada üretilen diğer poliüretan makinalarından daha güvenli daha sağlam ve az enerji tüketen aynı zaman da çevre dostu makineler üretip, sektördeki kaliteyi yükselterek rekabet ortamında farkındalık yaratmaktır.

Adres:

Yaylacık Mh. 42. Sk.No:11-1/1
Nilüfer / BURSA / TÜRKİYE

Telefon

T: (+90) 224 443 5 224
F: (+90) 224 443 5 244

E-Mail

info@pmpowermek.com
www.pmpowermek.com